trende

FABRİKA KAPISI PVC ŞERİT PERDE

15.12.2020
1.463
FABRİKA KAPISI PVC ŞERİT PERDE

Pvc Şerit Perde Sistemleri,PVC şerit, öncelikle şerit kapılar olarak bilinen ekonomik, enerji kontrol trafik kapıları yapmak amacıyla tasarlanmıştır.Pvc Perde Sistemleri Bu ürünler, ticari ve endüstriyel uygulamalar için her tür açıklığa uyacak şekilde çok çeşitli ebat ve sınıflarda mevcuttur.

Hizmet Özellikleri
 • Pvc Şerit Perde Sistemleri,PVC şerit, öncelikle şerit kapılar olarak bilinen ekonomik, enerji kontrol trafik kapıları yapmak amacıyla tasarlanmıştır.Pvc Perde Sistemleri Bu ürünler, ticari ve endüstriyel uygulamalar için her tür açıklığa uyacak şekilde çok çeşitli ebat ve sınıflarda mevcuttur.
Fotoğraf Galerisi

FABRİKA KAPISI PVC ŞERİT PERDE FİYATLARI

Fabrika kapısı pvc şerit perde fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi


AKAY branda ve tente hizmetleri olarak siz değerli benimsediğimiz en önemli unsurdur. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş anlayışıyla teslim edilmektedir.

cafe, şeffaf Kış bahçesi branda belirli sektör ve kişilere hitap eder genellikle dışta kalmış ev bahçeleri cafe, restourantlara sigara içme odaları gibi tercih edilen bir branda modelidir

Tüm ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Tüm Türkiye’de brandacı olarak imal ettiğimiz şeffaf branda modelleri ve burada

Şeffaf branda ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarınız tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bahçeniz çardağınız balkonunuz veranda ve teraslarınız şeffaf branda ile kış şartlarına uygun zaman geçirme alanlarına dönüştürülür.

Tecrübeli kalifiye elemanlarımız tarafından keşif yapılır. Alanınıza en uygun şeffaf kış bahçesi modelleri boyuttadır.

En kısa süre içinde şeffaf branda montajı yapılır.

Avrupa’dan ithal ettiğimiz şeffaf branda yurt içinde geniş talep görmektedir. çeşitli kalınlık en ve boylarda şeffaf branda talepleriniz karşılanır. 1,37mt 1,5mt ve 2 m ene sahiptir. Türkiye iklim şartlarına göre 0,60mm 0,80mm 1,00mm kalınlığında şeffaf branda idealdir.

pvc serit perde
fabri̇ka kapisi pvc şeri̇t perde
Sıkça Sorulanlar
Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Kış bahçesine dönüştürdüğümüz ortamız şeffaf branda sayesinde görsel olarak dik ve bütün bir duruş sergiler. Çardak veya kamelya kullanabileceğiniz şeffaf branda kapama modelleri sayesinde her türlü hava şartlarına dayanıklı bir mekan yaralanabiliriz. Kış bahçesi seçimine göre basit bir ısıtıcı kullanarak sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Çardak yada kamelyanız yok ancak alanınız müsaitse demir / ahşap kullanarak uygun ölçülerde imalat ve şeffaf branda kaplanıp kış bahçesi elde edilebilir.

Tüm Türkiye İllerine Montaj Yapılır.

Tüm Türkiye’de brandacı olarak imal ettiğimiz şeffaf branda modelleri ve burada
Şeffaf branda ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarınız tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bahçeniz çardağınız balkonunuz veranda ve teraslarınız şeffaf branda ile kış şartlarına uygun zaman geçirme alanlarına dönüştürülür.
Tecrübeli kalifiye elemanlarımız tarafından keşif yapılır. Alanınıza en uygun şeffaf kış bahçesi modelleri boyuttadır.

Kaliteli Fermuar Kullanıyoruz.

Ürünlerimiz Kullanıma Bağlı ve İklim Şartlarına Göre En Az 3 yıl ile 5 Yıl Arası Kullanılmaktadır.
Kullandığımız Şeffaf Plastik UV Katkılı ve Uzun Ömürlü AVRUPA Üretimidir. Kullanılan Polyester Branda Ülkemizde Üretilen İSO ve TSE Belgeli Ürünlerdir. Ürünlerimizde Stardart Kemik Fermuar Kullanılmaktadir. Müşteri Bütçesine Göre Metal Diş Fermuarda Kullanabilir.
Biz Şeffaf  Brandalarımızı İşleme Almadan Önce Ürünlerimizi  Ölçülerimize Göre Kesip Biçiyoruz. Daha Sonra 24 Saat Bekletip  Çekme Paylarını Çektirip Montajdan Sonra Güneşte Çekmesin Diye Dinlendiriyoruz, UV Katkılı Olmasına Rağmen İşimizi Sağlama Alıyoruz.

Hava Soğudu Dış Mekanı Açık Olan İşletmemizi Soğuktan Korumak İçin İçeriye Sıcak Ortam Sağlamak İçin Cam Balkon veya Giyotin Cam Sürgülü Cam Yapalım Dediniz ;

Fiyatları Araştırdınız Bütçenizi Aştı Ekomik Model Olarak Araştırdınız   Şeffaf Branda    Modellerini Uygun Fiyata ve Hızlı Bir Şekilde İşletmenize Uygulanacağına Karar Verdiniz.

Peki Şeffaf Branda Pvc Mika Denilen Üründe O Kadar Bilgili Misiniz ? Hammadesi Kötü Olursa Montajlaması Bittikten Bir Kaç Gün Sonra Sıcağa ve Soğuğa Uğrassa Deforme Olup Çekme Yapacağını & Fermuarların Patlıyacağını Biliyor Muydunuz?

Ultraviyole Katkısı Olmayan Ürünler Montaj Yapıldıktan Sonra 1 Yılın Sonunda Sararmaya ve Kararmaya Başlar Üstleik Diyelim 510cm Yeri Kapattınız Kötü Ürün Ucuza Veya Bilinçli Olmadığınız İçin 470 cm Hatta 450 cm Kadar Çekecektir Fermuarlar Patlıyacaktır Tekrar Ürüne Ekleme Tamirat Gerektiren İşler Yapılacaktır. AKAY Tente En İyi Şeffaf Branda Mika Ürünlerini Kullanmaktadır. Ultraviyole Katkılı ve Çekme Yapmayan Ürünleri Tüm Montajlarında Müşterilerine Sunmaktadır.

Bize Sorabilirsiniz
FABRİKA KAPISI PVC ŞERİT PERDE İçin Bizi Arayınız
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  AKAY TENTE
  AKAY TENTE
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?