trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AKAY TENTE KİMDİR?

png
AKAY TENTE Firması Kimdir?

Firmamız 1960 yılından beri Yetiştirdiği Sayısız Elaman ve Ustaları Olarak sektörde 3.cü kuşak olarak 2010 Yılında Kendi Bünyemiz  Altında Kurduğumuz Şirketimiz Olan AKAY TENTE  İle devam ettirdiğimiz  sektörü daha iyi ve daha ileriye taşımanın gayreti içinde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Gelişen ve değişen teknolojinin bir parçası olarak , bulunduğumuz bölge ye her zaman yenilikleri taşımaktır en büyük gayemiz;
Siz değerli müşterilerimizin desteği güveni her zaman ilham kaynağımız olmuştur inancımız odur ki durmadan yorulmadan sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

AKAY TENTE ÇADIR BRANDA PERGOLA SİSTEMLERİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ONLİNE ALIŞ VERİŞ SİTESİ
www.akaytente.com.tr

Bizi Arıyabilirsiniz.

Misyonumuz

Yaptığımız her işte Branda kalitemiz, çevreye saygımız ve insana verdiğimiz değerle fark yaratıyoruz. Gelecek nesillere ve çevreye duyduğumuz saygı nedeniyle çevre dostu ürünler üretiyoruz. Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Vizyonumuz

Satış sonrası farklı ödeme imkanları ile size satış için de destek olmaktayız Keşif, Ürün Tasarımı, Montaj süresince konusunda profesyonel kadroları ile teknik destek anlamında AKAY TENTE Şeffaf Branda, Çadır, & Şeffaf Kış Bahçesi Sistemleri her zaman yanınızdadır.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?