trende

Balkon Brandası Şeffaf Branda İle Kapatma

22.09.2022
2.633
Balkon Brandası Şeffaf Branda İle Kapatma

Balkon Brandası soğuk havalarda ekonomik model olarak tercih edilen branda ile kapatma işlemidir. Genellikle asetat şeffaf branda ile kapatılan balkonlar içeriye kış bahçesi havası yaşatmaktadır.

Kiracılar tarafından çok tercih edilen balkon brandası montaj işlemi ise kolay olmaktadır. Balkonun üst korniş duvar bölümüne monte edilen 20*20 profiller ile tavana vidalanmaktadır. Kenarda kalan kısımlar ise köşe duvarlarına vurulan 20*20 profil sayesinde vidalanmaktadır.

Balkon Brandası Şeffaf Branda İle Kapatma Özellikleri

Balkon brandası, birçok  tente sisteminde uyarlanmaktadır. Her bir tente modelinin farklı bir havası olduğu düşünülürse, tente modelleri arasında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente,  isteğinize bağlı her renk ve desende  üretilmektedir ve montajı kısa  bir süre içerisinde  yapılmaktadır. Balkon tenteler, kullanılan akrilik kumaşı sayesinde  renk solmazlık bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda  bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde  yapılabilir.

balkon brandasi seffaf branda ile kapatma

Balkon Tente Sistemi

Balkon tente,  adından da  anlaşılacağı üzere  balkonlarımız  için tasarlanmış şık tente  modelleridir. Evlerimizin balkonlarına  ayrı bir şıklık  katan bu tente  modeli, aynı zamanda  güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sunmaktadır. Balkon Tente, Her renk ve desende  imal edilebilmektedir ve bu seçim tamamen müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Balkon Tentesi Fiyatları

Balkon tentesi fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kamelya brandası

Kamelya brandası, yaz veya kış aylarında  bahçelerinizin vazgeçilmezi olur. İster yazın rahat bir gölgede oturma olanağı sağlar, ister kışın yağmur ve kardan savunarak oturma alanları oluşturur. Kamelya brandalarının renk ve desen modelleri oldukça fazladır ve müşteri seçimine bırakılmıştır. Kamelya brandası yalnızca çatısı kapalı olmakla beraber, çevresi da  branda ile kapatılarak soğuk havalardan korunaklı hale getirilebilir. Kamelya brandalarında  kullanılan kaliteli kumaş sayesinde  uzun yıllar  kullanılabilir.

balkon kapatma seffaf branda
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?