trende

Branda Kış bahçesi Modelleri

26.11.2022
326
Branda Kış bahçesi Modelleri

Branda Kış bahçesi Modelleri şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Kış Bahçe Şeffaf Branda  fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik brandanın kalınlığına rengine su ve alev geçirmez şekline göre değişkenlik göstermektedir.

Şeffaf Branda Kış Bahçeleri Kullanım alanları:

Kış Bahçeleri Şeffaf Branda, Kafeterya, Restoran , Balkon , Veranda , Tentelerin Etrafı ve Pergolanın etrafını Kapatarak , Kış bahçesine dönüştürerek değerlendirebilirsiniz, Şeffaf Tente Branda Sigara Yasağından sonra daha çok revaç görmüş olup kafeterya Otel, Restoran gibi İşletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir Sistemdir.

branda kis bahcesi modelleri

Branda Kış bahçesi Modelleri

Branda Kış bahçesi Modelleri olarak kapatılacak dış mekanlara göre müşteri tercih ettiği renk ve tasarıma uygun şekilde üretilerek montajı yapılmaktadır.

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf Fermuarlı brandalarımız , cırt cırtlı, kilit sistemi veya tokalı Şeffaf Kış Bahçesi Demir Aksamı İle tamamen firmamız tarafından üretilmektedir. Uygun Fiyat anlayışı kaliteli ürün tercihi ile Avrupa mika branda kumaşlı ürünleri şeffaf branda imalatında kullanmaktayız.

Dış mekanınızda kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Şeffaf Branda Kış Bahçesi şeffaf yaptırarak bahçe ve teraslarınızın ister işyerlerinizin ister cafenizin bahçesini yılın sadece belli ayında değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabilme 4 mevsim bahçe keyfini yaşayabilirsiniz.

Dış mekan kapatılırken üst kısımları sabit olarak üretilen bu sistemin kenar kısımları fermuarlı olup istendiğinde kolaylıkla yukarı toplana bilmektedir. Şeffaf branda kış bahçenin Kenar kısımları kapattığınızda ise mekanınızı kışın yağmurdan ve soğuktan koruyabilmektedir. İçeride klima ve ısıtıcılarla ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, sıcak ortam oluşturmak için ekonomik model şeffaf branda fiyatları ile üretim yapamktayız.

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplamalı Kış Bahçeleri yağmura dayanıklı bahçe ve balkon kılıf, minder, tente ve diğer aksesuarlar. balkonlarda, bahçe ve teras katlarda, Cafe, Restaurant ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

Branda Kış bahçesi Modelleri Fiyatları

Branda Kış bahçesi Modelleri fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?