trende

Branda m2 fiyatları

16.01.2023
200
Branda m2 fiyatları

Branda m2 fiyatları satın alınacak branda türüne göre değişim göstermektedir. Pvc branda veya polietilen branda ürünleri genellikle metre kare üzerinden hesaplanmaktadır.

branda m2 fiyatlari
branda m2 fiyatları

Kış Bahçesi Branda m2 fiyatları

Kış bahçesi brandası; özelliği şeffaf brandadan yapılmasıdır. İçerisi ve dışarısı rahatlıkla görülebilir.
Fakat dışarıdan gelecek olan soğuk hava, yağmur, toz gibi etkenlere karşı çok kolay ve az maliyet ile önlem alınacak bir sistemdir.
Özellikle kış aylarında cafe ve restoranlar açık alanları kullanamadıkları için bu branda sistemini tercih ederek bu alanları kapatıp kullanım alanlarını artırmaktadır.
Fermuarlı sistemi sayesinde istediğiniz zaman toplayıp istediğiniz zaman tekrar kapatabilme özelliğine sahiptir.
Akay branda firması olarak dilediğiniz alanlara kış bahçesi brandası bir diğer adı ile şeffaf branda sistemi yapmaktayız
Kış bahçesi brandası ile ilgili daha çok bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Branda m2 fiyatları 2023

Branda m2 fiyatları ise satın alınacak branda; yağmur veya güneşin geçmesini engelleyen muşamba benzeri kalın bir bezdir aslında. İsteğe göre üzerine dijital baskı yöntemi ile çeşitli reklamlar tasarımlar da basılabilmektedir.
Tır brandası; tırların dorse kısımlarına brandanın çeşitli yöntemlerle uygulanmış halidir. Şehirlerarası ya da yurtdışı taşıma yapılan ürünlerin Dorse içerisinde güvenilir zararsız bir şekilde taşınması için tır brandası büyük önem arz etmektedir.
Tır brandası uygulamasının birçok çeşidi mevcuttur;
Tulum giydirme; dorsenin tavan ve yan kısımlarının komple kapatma yöntemidir. Açılır kapanır sistem değildir.
*Yanlar kayar tavan sabit; dorsenin yan sağ ve sol kısımları raylı sistem ile kayar yapılmaktadır tavan bölmesi sabit kalmakta açılmamaktadır.
*Yanlar kayar tavan kayar; bu yöntemde de yan sağ ve sol kısımlar yine raylı sistem ile açılıp kapanmaktadır aynı zamanda tavanda aynı yöntem ile açılır kapanır olmaktadır.

Pergola Tente Fiyatları

Pergola Tente Fiyatları Öncelikle tente nedir bunun açıklaması ile başlayalım. Tente; yağmur, rüzgar, güneş ve benzeri dış etkenlerden korunmayı sağlayan bez ya da kumaş benzeri bir üründür.
Pergole ise, gölgelik anlamına gelmektedir. Açık alanların çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturulmasıdır. Aslında pergole veya pergola olarak ta kullanılmaktadır.
Genellikle pergole tente yöntemini cafe ve restoran gibi yerler daha çok tercih etmektedir. Ama evlerde balkon ve bahçe kapamalarında da kullanılmaktadır.
Pergole tente sistemi manuel yani elle çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi uzaktan kumanda sistemi ile de yapılabilir.

Branda m2 Fiyatları ve Gölgelik File

Gölgeleme filesi modelleri sahip olduğunuz bireysel bahçelerle yaygın şekilde kullanılabildiği gibi birçok ticari işletmenin de tercih etmiş olduğu en ekonomik ürünlerin başında gelmektedir.

gölgelik oluşturmak için kullanılan alternatif yöntemler ile kıyaslandığında sağlamış olduğu avantajlar gölgelik file kullanım alanını oldukça genişletmektedir.

Farklı birçok açık mekanda, değişik renk alternatifleriyle karşınıza çıkan gölgeleme filesi modellerinin sıklıkla kullanıldığı alanlar şöyle sıralanmaktadır;

Gölgelik File Faydaları Nedir?

Güneş alan açık alanlarda oturmak her ne kadar insan vücuduna D vitamini için gerekli olsa da sürekli güneşe maruz kalmak birtakım cilt hastalıklarına zemin oluşturabiliyor. Dolayısıyla açık alanlarda, bahçelerde, balkon ve teras gibi alanlarda gölge oluşturması için file gölgeliklere

gereksinim duyulmaktadır. Özelikle seracılık yapan kişiler ürünlerin yetiştirilmesinde bu gölgeliklere çok fazla ihtiyaç duymaktadırlar.

Gölgelik fileler oldukça farklı şekillerde üretilebiliyor. İstenen ölçülerde ve modellerde üretilebilen file gölgelikler tarlaları, seraları ve tüm açık alanları hem güneşin zararlı etkilerinden hem de tüm

olumsuz hava koşullarından koruyabiliyor. Devamlı şekilde kullanılan tüm açık alanlarda gölgeliklere ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır. Zira açık alanlarda güneşe fazla maruz kalınması beraberinde farklı cilt sorunları oluşturmaktadır. gölgeleme filesi seçimi yaparken mutlaka kullanılacak alana göre ölçü alınmalıdır.

Sera alanı oluşturmak veya hobi bahçesi yapmak için sera gölgelik modellerini inceleyebilirsiniz. Gölgelik modelleri arasında çok sayıda farklı kullanım alanlarına göre modeller bulunmaktadır.

Elbette kullanılacak alana göre gölgelik fiyatları da değişim gösterebiliyor. Sebze ve meyve üreticiliği yapan kişilerin sıklıkla tercih ettiği gölgelikler ile ürünlerinizi güneşten ve olumsuz hava

şartlarından kolaylıkla koruyabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda seracılıkla uğraşan kişiler seranın belirli bir ısıya ulaşmasını ve bu ısının korumasını bu gölgeliklerle sağlarlar. Böylelikle serada yetiştirilen ürünlerden büyük ölçüde verim alınabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?