trende

Şeffaf Branda Dış mekan kapatma

22.09.2022
538
Şeffaf Branda Dış mekan kapatma

Dış mekan kapatma sistemlerinde en ekonomik model olarak tercih edilen ürünler arasında şeffaf branda ürünleri yer almaktadır.

Şeffaf branda ürünleri tercih edilirken kalınlıklarına göre 1mm veya 0,80 mm arasında pvc mika kullanılmaktadır.

Şeffaf Kapatma ve Dış Mekan Uygulamaları

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi şeffaf mika kumaşından oluşan bir tür branda çeşididir. Uygulama alanları soğuk ,yağmur ve tozdan koruma amaçlı iç mekan ve dış mekanın görünmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Şeffaf mika uygulamaları mekan örtmede duvar görevi görmektedir. Müşterilerimizin istediği ölçülerde imal edilebilir.
Ayrıca şeffaf mika brandadan fabrika kapılarına forklift vb araçların girebilmesi ve iç mekanın soğuktan korunması için sarkıtma kapı olarak da uygulanabilir.

Şeffaf Branda ve şeffaf store Akay Tente’nin uzmanlık alanıdır. Firmamız AKAY TENTE şeffaf store uygulamalarını ve imalatını gerçekleştirmektedir. Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

Dış mekan kapatma Fiyatları

Dış mekan kapatma fiyatları güncel fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Şeffaf branda kurulmadan önce  ekibimiz tarafından kurulacak alanın ölçüleri doğrultusunda bir projesi çıkarılır. Mekanda kullanılacak branda kumaşının metrekare üzerinden şeffaf kış bahçesi fiyat çıkarılır ve çalışmalara başlanır. Şeffaf kış bahçesi kullanım bakımından da  oldukça rahattır. Hızlı kurulumu ve gerektiğinde  taşıma  işlemleri kolaylıkla yapılabildiği için mekanlarda en çok tercih edilen şeffaf kış bahçesi‘dir. Şeffaf brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi veya kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler oluşabileceğinden 0.60 mm , 0.80 mm veya 1 mm kullanılması önerilmektedir.

Şeffaf fermuarlı branda kış bahçesi, ısı yalıtımı ve rahatlık sağlayan branda çeşitidir.  Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşıdır. Şeffaf mika, çoğu zaman ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi, kış bahçesinde de kullanılmaktadır.  Kullanılan bu malzeme, tamamiyle  PVC’den oluşmaktadır. Cam kadar saydam olup mekanda içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği bulunmaktadır.

abbas cafe seffaf branda
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?