trende

Pvc Şerit Perde Fiyatları

28.12.2022
332
Pvc Şerit Perde Fiyatları

PVC Şerit Perde Fiyatları pvc mika malzemeden imal edilen şeritlerin yan yana dizilmesi ile oluşan hava sirkülâsyonunu minimuma indiren pvc mika branda levhalardır.

20, 30 ve 40 cm genişlik ve 2, 3, 4 mm. kalınlıklarda ve ortamdaki hava şartlarına göre %33, %50 ve %66 üst üste bindirme payı imal edilmektedirler. En çok kullanılan şerit pvc mika türü 30 cm genişlik, 3 mm kalınlık ve %33 binilidir. İç mekan ve dış mekan ısı kaybı gibi olayları minimuma indirdiği gibi tüm iç ve dış mekanlarda ısı ve toz izolasyonu olarak kullanılmaktadır. Kullanım alanları, gıda üretim tesisleri, ilaç üretim tesisleri, boyahaneler, soğuk hava depoları, kaynak bölmeleri, araç yıkama kabinleri, konveyör bant giriş ve çıkışlarıdır. Bu alanlar dışında ihtiyaç duyulan her mekân da özellikle yoğun araç ve forklift trafiği olan kapılar için azami olarak ısı kaybını önler.

PVC Hava Perdesi Nerede Satılır?

Pvc mika Şeffaf malzemeden üretilebildiği gibi sarı, kırmızı, siyah gibi farklı renklerde şeffaf veya solid olarak ta üretilmektedir. Soğuk hava depoları için düşük sıcaklıklara uygun ekstra yumuşak pvc mikadan üretilmektedir. Pvc hava perdesi için akaytente.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

pvc serit perde fiyatlari
pvc şerit perde fiyatları

Otomatik Askı Sistemi

Pvc Şerit Perde Fiyatları Galvanizli askı sistemleri ile duvara, tavana monte edilebildikleri gibi kayar raylı veya akordeon sistemler ile tüm mimari uygulamalarda çözüm sunabilirler. Özellikle gıda ve ilaç üretim tesislerinde paslanmaz çelikten imal metal aksamı ile azami hijyen ve ömür sunmaktadırlar. Isı izolasyonu için kullanılabilecek en ekonomik çözümdürler.

Buzhane perdesi

Buzhane perdesi olarak ürettiğimiz pvc mika asetat ürününden 2 mm 3 mm 20 cm en 30 en özel askılı sistemleri ile kurulumda pratiklik sağlamaktadır. Pvc Şerit Perde fiyatlari için akaytente.com.tr sitemizi veya iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

PVC şerit perdelerde fiyat hesaplarken gerekli bilgiler şunlardır:

 • Kapı kesitinin en (genişlik) ve boy (yükseklik) olarak ölçüleri
 • Tercih edilen ya da bizim önereceğimiz PVC şerit tipi
 • Tercih edilen ya da kapının fiziksel durumuna göre bizim önereceğimiz askı sistemi
 • Ek bir profil gerekip gerekmediği bilgisi
 • Montajın bizden talep edilip edilmeyeceği bilgisi

Bu bilgileri biraz daha açmak gerekirse, özellikle bizim keşif yapmadığımız durumlarda yani ölçüleri siz ilettiğinizde sıfıra sıfır şekilde ölçülmüş en ve yükseklik bilgilerini birbirine karıştırmadan bize iletmeniz gerekir. Biz hesaplamamızı en ve boy için gerekli payları vererek yapmaktayız.

Kapının ölçüsüne, konumuna göre hem şeridin et kalınlığı hem de eni tespit edilir. Kullanıldığı ortama göre ise polar, buzlu, renkli, takviyeli, kaynak, anti-statik vb özellikteki şeritlerden hangisinin kullanılacağı belirlenir.

Askı sistem mekanizması da yine kapının fiziksel durumuna ve kullanım şekline göre tespit edilerek, PVC şerit perde fiyatına eklenir.

Bazı durumlarda PVC şerit perdenin montajını yapabilmek için ek profil ihtiyacı olur. İşletme profli kendi bünyesinde yaptırabileceği gibi, bizden de talep edebilir. Önemli olan PVC şerit perde üretiminin ve fiyat hesaplamasının profilden sonraki net ölçülere göre yapılmasıdır. Montaj, personelimiz tarafından yapılacaksa bir de servis bedeli oluşacaktır.

Mıknatıslı PVC Şerit Perde

Mıknatıslı PVC Şerit Perde

Standart PVC şeritlerle aynı özelliklerdedir. Kenarlarındaki magnetler sayesinde iki dilim birbirine yapışarak tam bir kapalılık sağlamaktadır. Aralarından geçiş yapıldıktan sonra magnetler sayesinde kendiliğinden kapanmaktadır. Özel askı sistemiyle birlikte, bindirme yapılmadan yan yana dizilerek kullanılmaktadır.

İnsan- personel geçişi yoğun kapılarda kullanıma uygundur. (Marketler, eczaneler, fırınlar, kuaförler ve çeşitli sektörlerden mağazalarda, işyerlerinde kullanılabilir)

Soğuk Hava Deposu Perdesi

Soğuk Hava Deposu Perdesi, Soğuk Hava PVC Şerit Perde

Gıda maddelerinin uzun yıllar bozulmadan saklanabilmesi için soğuk hava depolarına ihtiyaç vardır. Tüm gıda ürünlerinin farklı farklı soğuk depolama teknikleri vardır. Buzhane ve soğuk depolama ihtiyacı olan süpermarketler, taze ürün servisi yapan işletmeler, dondurulmuş gıda işi yapan işletmeler ve dondurma işletmeleri, yurtlar ve konaklama merkezleri, et ve süt ürünleri işi yapan işletmeler vb. soğuk hava deposu kullanırlar.

Soğuk hava depolarında enerji tasarrufu önemli bir konudur. En büyük israflardan biri de depo kapıları kullanılırken açık kaldığı anlarda yaşanır. Aynı sıkıntılar frigorifik araç kasalarında da yaşanmaktadır. AKAY TENTE olarak Akay Tente markalı PVC Şerit Perdelerimizle soğuk ve donuk hava depolarında ısı kaybını engelleyip enerji tasarrufu sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca toz, duman ve haşere girişini de engelleyen bu perdeler, hijyenik bir ortam sağlanmasına yardımcı olur.

Soğuk- Donuk Oda Kapılarında kullanılan soğuk hava depo perdeleri için Pvc Şerit Perde Fiyatları markalı pvc şeritleri; standart, polar ya da takviyeli polar malzemeden tercih edebilirsiniz. Yine tercihinize göre krom, galvaniz ya da plastik askılar ile montaja hazır şekilde üretmemiz mümkündür. Pvc Şerit Perde Fiyatları markalı tüm Polar PVC Şeritler de -45 dereceye kadar kullanıma uygundur.

Eğer siz de soğuk hava depolarınızda hem enerji tasarrufu sağlamak hem de hijyenik bir ortam yaratmak isterseniz Pvc Şerit Perde Fiyatları marka PVC şerit perdeler çözüm olacaktır. Bu noktada Pvc Şerit Perde Fiyatları mottosunu da paylaşmak isteriz: “Etkili çözüm, profesyonel hizmetle mümkündür.”

Pvc Şerit Perde Fiyatları

PVC Şerit Perde Modelleri

PVC Şerit Perde Modelleri

PVC şeritler çok çeşitli tiplerde üretilmektedir. Food contact, standart, takviyeli standart, polar, takviyeli polar, buzlu, renkli- şeffaf, renkli-mat, antistatik, kaynak şeklinde kullanım yerine, amacına göre çeşitlenmiştir.

Pvc Şerit Perde Fiyatları PVC şerit perdeler yukarıda belirtilen çeşitte PVC şeritlerden uygun olanla ve yine uygun askı sistemiyle oluşturulur.

Askı sistemde ise yine brçok alternatif mevcuttur. İsterseniz galvaniz, krom ya da plastik askılı sabit sistemi tercih edebilirsiniz. Ya da eğer kapının fiziksel durumu uygunsa galvaniz ya da krom kayar kapı veya galvaniz akordeon mekanizmalı olarak da hazırlatabilirsiniz.

Bu konularda uzman personelimizin sizi yönlendirmesi daha doğru olacaktır. Hem PVC şerit malzeme seçiminde hem de askı sistem seçiminde en uygun alternatifleri size sunarız.

Boyahane Perdesi

Boyahane perdesi, Boyahane PVC Şerit Perde, Şeffaf Perde

Boya işlemi yapılan, boyahanesi olan her işletmede kullanılabilen Pvc Mika boyahane perdesi, öncelikli olarak boyahane ortamını toz ve haşereden yalıtmak için sonra da ortamdaki koku ve kimyasal etkinin tesis içine dağılmasını önlemek için kullanılır.

Bu alanlarda kullanım kolaylığı açısından farklı askı sistemler de kullanılabilir. Sabit askı sistemli, kayar ya da akordeon mekanizmalı olarak hazırlanması mümkündür. İçinden büyük parça geçişini kolaylaştıran kayar ya da akordeon mekanizma, hem perdelerin daha uzun süre kullanılmasını hem de içinden geçen boyanmış malzemenin zarar görmemesini sağlar.

Üretimdeki kaliteye katkı için olmazsa olmaz olan Pvc Şerit Perde Fiyatları boyahane perdelerini, bize ulaşıp ölçülerinizi bildirerek kolayca edinebilirsiniz.

Kasap Perdesi

Kasap Perdesi, Kasap PVC Şerit Perde

PVC şerit perdeler et, tavuk, süt ve ürünlerinin hem doğru ısılarda hem de hijyen ortamlarda saklanması için de gereklidir. Bu alanda kullanılan PVC şerit perdelere kısaca kasap perdesi denmektedir. Kasap perdesi depolama ve günlük kullanım alanlarında kullanıldığında ürünün raf ömrünün kısalmasını engeller. Üretim ve işleme alanlarındaysa ısı kaybını önlemeye ve hijyen ortam yaratmaya yarar.

Donuk alanlardaki kasap perdesi yapımında özellikle düşük ısılara dayanıklı polar PVC Mika şerit perdeler kullanılmalıdır. Standart şeritlerin düşük sıcaklıklara dayanımı olmadığı için çatlama ya da kırılma yapabilir. Yine uygun askı sistem kullanılarak yapılan montajlar, işletmenin kasap perdelerini uzun süre, verimli bir şekide kullanmasına olanak sağlar.

Bu hassas ürünlerin tazeliğinin korunması işletme için hem maddi anlamda hem de prestij anlamında önemli bir meseledir. Bu yüzden mutlaka Pvc Şerit Perde Fiyatları kasap perdelerinin uygulanmasını öneririz.

Ziyaretçi Yorumları (4)

  Whatsapp
  AKAY TENTE
  AKAY TENTE
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?