trende

Tekirdağ Şeffaf Branda Kış Bahçesi

19.05.2023
590
Tekirdağ Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Tekirdağ Şeffaf Branda sistemleri üretici fabrika olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli pvc mika kullanmaktayız. Dış Mekan Kapatmalarınızda sizlere uygun ve kaliteli ürünler sunuyor.

Tente terlemesi nasıl önlenir?

Nem oluşumunu önlemek için yapmanız gereken, çadır içerisinde hava akımı oluşmasını sağlamaktır. Bunu sağlayabilmek için de gece yatarken çadır pencerelerini yeterli havalandırma için açık bırakın. Unutmayın! yoğuşmayı önlemek için, içerideki su buharının dışarıya çıkmasına olanak saplamak gerekir.

tekirdağ şeffaf branda kış bahçesi
tekirdağ şeffaf branda kış bahçesi

Tekirdağ Şeffaf Branda Kış Bahçesi Fİyatları

Tekirdağ Şeffaf Branda Kış Bahçesi fiyatları ‘Fiyatlar aydınlatmasız ve ral kodunda boyalı ürünler için geçerlidir.
istanbul dışı montajda nakliye ilave edilir.
iskontolu fiyat listesidir.
Tipografik Hatalar istisnadır.
Ürünlerde istenen ilave ayak, ışık, ara kapatmalar ve ahşap transfer film kaplama ilave ücretlendirilir.
Keşif ve montaj ücretsizdir.
iskontolu Bayi fiyat listesi için iletişime geçiniz..

şeffaf çadır kış bahçesi fiyatları

Fermuarlı, Çırt Çırtlı, Şeffaf Kış Bahçesi Demir Aksamı İle tamamen kendi imalatımız.Uygun Fiyat anlayışı Avrupa mika branda kumaşlı ürünler.
Restoran ve Kafeterya kapama Sigara içme alanı çocuk parkı oyuncak parkı gibi alanlara uygun İletişime geçmek için tıklayınız.

Balkon fermuarlı Branda Fiyatları

Balkon fermuarlı Branda Fiyatları olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Şeffaf brandalar nasıl yapılır?

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?