trende

0,80 mm şeffaf branda

21.10.2022
518
0,80 mm şeffaf branda

0,80 mm şeffaf branda Ultraviyole Katkılı Ürün

0,80 mm Şeffaf branda olarak kullanılan Şeffaf Branda Mika Genel olarak kış bahçesi, çanta, Ayakkabı, pvc masa örtüsü, Soğuk oda kapısı vb…  uygulamalarında kullanılan malzeme % 100 PVC den oluşmaktadır.Cam kadar saydam ve düz bir satıha sahiptir.

0,80 mm şeffaf branda Boyutları

1 metre siparişinize 1 metre’ye en 150 cm 

2 metre siparişinize 2 metre’ye en 150 cm 

3 metre siparişinize 3 metre’ye en 150 cm 

080 mm seffaf branda

Şeklinde gönderilmektedir.

0,80 mm şeffaf branda Özellikler 

  • Mika Eni                              : 150 cm
  • Kalınlık                                : 0,80 mm
  • Su Geçirmezlik                   : Su Geçirmez
  • Bir top max uzunluk : 30 m
  • Kaynak Yapma                   : EF.Kaynağına Uygun
  • Yumuşak, esnek mika dır.

0,80 mm Şeffaf Branda Fiyatları

0,80 mm şeffaf branda fiyatları ürünün kalitesine ve kaplanacak alana göre değişkenlik göstermektedir. Ürün kalitesi ve alanın ölçümünün yanı sıra brandanın kalınlığı da fiyatı etkilemektedir. Öncelikle kaplama yaptırmak istediğiniz alanın genişlik ve yükseklik ölçümlerini aldıktan sonra seçeceğiniz ürün fiyatı ile çarpıp hesaplama gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışından gelen ürünlerimiz döviz kuruna göre değiştiği için kesin fiyat vermek doğru değildir. Kale Branda Çadır olarak müşterilerimizin en uygun fiyata kaplama işlemini gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Bizleri arayarak yaptırmak istediğiniz alanın genişlik ve yükseklik ölçüleri söyleyip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ürünümüz yukarıda da belirttiğimiz gibi pvc ve pimapene göre daha uygun fiyatlı olduğu için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Branda Çeşitleri Nelerdir?

Mumlu branda: Dokuma kumaş üzerine mum kaplaması yapılarak elde edilir. Yapılacak işlemler ile suya ve yağmura dayanıklı hale getirilir.

Beton yorganı: Adından da anlaşılacağı üzere ısı izolasyonunu sağlamak için kullanılan branda çeşididir. Genellikle inşaat sektöründe soğuk havalarda betonun kurumasını sağlamak amacıyla kullanılır.

Tır brandası: Tırların dorselerinde kullanılan bu branda türü, yağmur ve kar yağışına dayanıklıdır.

Şeffaf branda: Müşterilerimizin çokça tercih ettiği bu branda çeşidi. Şeffaf olması ve soğuk havalardan koruması nedeniyle kafe ve restoranlarda sıklıkla kullanılır.

Şeffaf branda kış bahçesi: Kullanılan malzeme sayesinde her mevsim için kullanılabilen bu ürün, kolay kurulumu sayesinde sıkça tercih edilir.

Otopark brandası: Özellikle kış mevsiminde ve dolu yağışlarında hayat kurtaran bu branda kolay kurulur ve kullanışlıdır.

Delikli branda: Delikli yapısı sayesinde sert rüzgarlara karşı dayanıklı olan bu branda özellikle rüzgarın şiddetli estiği bölgelerimizde kullanılır.

Naylon branda: Şeffaf ve ısı tutumunu sağlayan bu branda seralarda kullanmak için uygundur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?