trende

Şeffaf Pvc Rulo Fiyatları

26.11.2022
572
Şeffaf Pvc Rulo Fiyatları

Şeffaf Pvc Rulo Fiyatları polimerdir ve sonuç olarak ürünleri temelde şeffaftır. PVC ürünleri, uyumlu olmayan bileşim maddeleri kullanılarak üretildiklerinde şeffaf değildir. Pus değeri, plastik ürünlerin şeffaflığını ölçmek için kullanılır.

Bu değer, test parçasının yayılan ışık geçirgenliğinin toplam ışık geçirgenliğine bölünmesiyle hesaplanan yüzde değeridir. Üstün parlaklığa sahip PVC ürünleri de üretmek mümkündür.
Parlaklık, genellikle test parçasından yansıyan ışık miktarını camdan yansıyan ışık miktarına kıyasla gösteren

parlaklık değeri cinsinden ifade edilir (camdan gelen miktar %100 olarak tanımlanır).
Tablo, genel amaçlı plastiklerden yapılmış diğer filmlerle karşılaştırıldığında PVC filmlerin bulanıklık değerini ve parlaklık değerini göstermektedir. Bulanıklık değeri ne kadar küçük olursa, şeffaflık o kadar yüksek olur ve daha yüksek parlaklık değerleri gelişmiş parlaklığı gösterir.

Yüksek şeffaflığa sahip rijit PVC ürünler, gün ışığı, temiz odalar için şeffaf bölmeler veya endüstriyel düz levhalar, oluklu paneller gibi yapı malzemelerinde kullanılmaktadır.
Ambalajlamada da (blister) kullanılırlar. Şeffaflık gerektiren esnek PVC ürünlerine örnek olarak sargı filmleri, şeffaf torbalar ve kaplama filmleri verilebilir.

şeffaf pvc rulo fiyatları
şeffaf pvc rulo fiyatları

Şeffaf Pvc Rulo Fiyatları Hakkında

Güncel şeffaf pvc rulo fiyatları Akay tente online satış mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Şeffaf Branda Tente Gölge sistemi ile size özgü modelleri online ortama aktarırken;

  • Eski ve Sigara içme alanı ile karışık işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz
  • Müşteri Veri kayıpları yaşamazsınız
  • Pergola Kurulumundan sonra ekibiniz ile her zaman senkronize olursunuz
  • Daha verimli ve hızlı süreç yönetimi ile kazanç ve tasaruf edersiniz.

Şeffaf Branda Fiyatları Ne Kadar?

Şeffaf Branda fiyatları ürünün kalitesine ve kaplanacak alana göre değişkenlik göstermektedir. Ürün kalitesi ve alanın ölçümünün yanı sıra brandanın kalınlığı da fiyatı etkilemektedir. Öncelikle kaplama yaptırmak istediğiniz alanın genişlik ve yükseklik ölçümlerini aldıktan sonra seçeceğiniz ürün fiyatı ile çarpıp hesaplama gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışından gelen ürünlerimiz döviz kuruna göre değiştiği için kesin fiyat vermek doğru değildir. Akay Branda Çadır olarak müşterilerimizin en uygun fiyata kaplama işlemini gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Bizleri arayarak yaptırmak istediğiniz alanın genişlik ve yükseklik ölçüleri söyleyip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ürünümüz yukarıda da belirttiğimiz gibi pvc ve pimapene göre daha uygun fiyatlı olduğu için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?