trende

Fermuarlı Branda Fiyatları 2024

15.05.2023
985
Fermuarlı Branda Fiyatları 2024

Fermuarlı Branda Fiyatları 2024 Yılı olarak güncel fiyatlar için şirketimizle iletişime geçmeniz halinde siz değerleri müşterilerimize en uygun fiyat verilecektir.

Fermuarlı Branda Fiyatları 2024

Fermuarlı Branda Fiyatları 2024 aşağıda sizlere kalınlık ve top enleri verilmiştir. Buna bakarak sipariş verebilirsiniz.

Şeffaf branda Eni 137 cm

0.60 mm Şeffaf branda rulo topu 40 metredir.

0.80 mm Şeffaf branda rulo topu 30 metredir.

1 mm Şeffaf branda rulo topu 25 metredir.

2 mm Şeffaf Branda rulo topu 15 mt ( Eni 1 metredir.)

fermuarlı branda fiyatları 2024
fermuarlı branda fiyatları 2024

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, kaç metrekare şeffaf branda istendiği ve hangi özelliklerin talep edildiğidir. Sadece ihtiyaç kadar kesilip verilmesi ile şeffaf brandaya işçilik yapılması arasında tabii ki maliyet farkı vardır. İstenilen bir fermuarlı kapı, fermuarlı havalandırma penceresi v.b. işçilikler artı maliyettir.

 Şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Şeffaf brandalar nasıl yapılır?

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.
Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf stor branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.
Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.
Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.
Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır. gelecek.

Şeffaf brandası nedir?

Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır. Şeffaf tente branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?