trende

Şeffaf Branda Nedir ?

16.05.2023
432
Şeffaf Branda Nedir ?

Şeffaf Branda Nedir ? ; Kısaca açıklamak gerekirse; cam ve benzeri ürünlerin alternatifi olarak daha uygun maliyetli, ısı yalıtımı ve sızdırmazlığı ile içerdeki havanın sıcaklığını korumasını sağlayan dört mevsim kullanılabilen şeffaf branda‘dır.

Şeffaf Branda Nedir ?

Şeffaf Branda Nedir ? ; Kısaca açıklamak gerekirse; cam ve benzeri ürünlerin alternatifi olarak daha uygun maliyetli, ısı yalıtımı ve sızdırmazlığı ile içerdeki havanın sıcaklığını korumasını sağlayan dört mevsim kullanılabilen şeffaf branda‘dır.

Şeffaf Branda Özellikleri

Şeffaf branda veya şeffaf pvc olarak bildiğimiz bu ürün, 0.60 mm kalınlığında veya 0.80 mm kalınlığında kullanılmaktadır.

Piyasada daha kalın şeffaf brandalar vardır. Fakat branda sektöründe kullanılan 0.60 mm ve 0.80 mm şeffaf brandadır. Çünkü kalınlaştıkça daha kolay kırılmaktadır.

şeffaf branda nedir?
şeffaf branda nedir?

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, kaç metrekare şeffaf branda istendiği ve hangi özelliklerin talep edildiğidir. Sadece ihtiyaç kadar kesilip verilmesi ile şeffaf brandaya işçilik yapılması arasında tabii ki maliyet farkı vardır. İstenilen bir fermuarlı kapı, fermuarlı havalandırma penceresi v.b. işçilikler artı maliyettir.

Şeffaf Branda Nedir ? SİSTEMLERİ

Montajı biten şeffaf store sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra şeffaf branda ve şeffaf store sisteminizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz  branda sistemi bizim için çok özeldir.

Şeffaf Branda Nedir ? FİYATLARI

Şeffaf store fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Şeffaf Branda Nedir ? NERELERE UYGULANIR?

Şeffaf branda yada store dayanıklı fakat esnek bir pvc den üretilmiştir. İstenilen her mekana kısa sürede uygulanabilir. Renkli şekilli pvc branda ile de mekanın özelliklerine yada dekoratif tercihlerinize göre bir görünümde imal edilip kolayca montajı yapılabilir. İstenirse pencere şeklinde ve havasında imal edilebilir.Daha şirin ve özgün görünüm elde edilebilir. Akay branda sitemizde de bir çok model bulabilirsiniz.

Şeffaf Branda ve şeffaf store AKAY Tente’nin uzmanlık alanıdır. Firmamız AKAY şeffaf store uygulamalarını ve imalatını gerçekleştirmektedir. Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

Temizliği oldukça kolay olan kumaşı dayanıklı ve hafiftir.Kolayca açılır kapanır. Şeffaf store tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. AKAY Tente olarak Akay ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?