trende

Fermuarlı Branda Fiyatları

24.10.2022
532
Fermuarlı Branda Fiyatları


fermuarlı branda fiyatları olarak Şeffafbrandaci.com Olarak Ürettiğimiz Şeffaf Brandalar Kaliteli ve Uzun Ömürlü Dayanıklıdır.

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Fermuarlı Branda Fiyatları Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

Şeffaf Kapama Size Neler Kazandırır ?

Şeffaf branda uygulama ile ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen bu sistem dilerseniz full otomatik bir sistem olarak tasarlanabilir.. Branda katlama derdi olmayan otomatik sistem için de yapı ruhsatı gerekmemektedir.

Nerelerde Kullanabilirsiniz ?

Cafe,Restoran,Çay bahçesi,Otel Bahçesi Villa ve tüm açık alanlarda evlerin balkonlarında kullanılabilir. Dayanıklı mika. 0.60 mm 0.80 mm 1.mm 2.mm 3.mm kalınlıklarında şeffaf mikalar mevcuttur. Şeffaf branda kapama için verdiğimiz fiyatlar 0.60 mm mika için verilmiştir.

fermuarlı branda fiyatları
fermuarlı branda fiyatları

Balkon Brandaların da Süper İndirimler

Balkon alanlarınızı kaplamak için tam zamanı soğuk kış günleri gelmeden şeffaf kaplama işlerinizi yaptırmayı unutmayın. En uygun şeffaf branda kaplama fiyatları için iletişime geçiniz..

Fermuarlı Branda Fiyatları

Şeffaf Kış Bahçesi Brandası

İstenilen açık alana  mekana monte edilebilir şeffaf kış bahçe brandası,Şeffaf Kamelya Brandası( fermuarlı,kilitli,açılıp kapanabilen, motorlu şeffaf branda), istenilen modelleri müşterilerin zevk ve isteğine göre kurulmaktadır. Kısa sürede uygun fiyata yapılan şeffaf kış bahçe modelleri arasında en yaygın olanları kare çizgili şeffaf branda, düz şeffaf branda, Köprü modelleridir. Kış mevsiminin tadını evde, iş yerinizde,cafede ,balkonda bu şeffaf kış bahçelerinden birinde çıkarabilirsiniz.Tüm standartlara uygun ve sağlığa zararsız ürünler kullanılmaktadır.

Şeffaf branda modelleri arasında her bakımdan iyi bir çeşitlilik olması durumu söz konusudur. Bu ürünler fermuarlı modellere sahip olmakla birlikte kamelya tarzında veya bahçelere uyumla tarzlarda olarak birtakım özelliklerle üretilebilmektedirler.

Fermuarlı şeffaf branda ürünleri konusunda beklentilerinize en iyi şekilde bir karşılık bulabilmek için firmamızla bu noktada iletişime geçebilirsiniz. Katlanır yapıda tasarımlar ve fermuarlı şeffaf branda modeli ürünler için bizler isteğinize en uygun tasarıma sahip ürünleri sizler için özenle hazırlamaktayız. Kullanacağınız ortamla ilgili bilgileri bizlere ileterek arzu ettiğiniz türde ürünlere sahip olabilirsiniz.

Balkon fermuarlı Branda Fiyatları

Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2022

Branda balkon kapatma fiyatları

Fermuarlı Branda balkon

Fermuarlı şeffaf balkon branda fiyatları Ankara

PVC Şeffaf Brandalar, tekstil ve ambalaj sektörünün birçok dalında farklı amaçlara hizmet etmektedir. Özellikle gölgelendirme sektörüne yardımcı ürünler olarak kullanılmaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?