trende

Fermuarlı Şeffaf Kapı

16.10.2022
777
Fermuarlı Şeffaf Kapı

Fermuarlı Şeffaf Kapı branda veya şeffaf naylon olarak bildiğimiz bu ürün, 0.60 mm kalınlığında veya 0.80 mm kalınlığında kullanılmaktadır. Piyasada daha kalın şeffaf 

dilimli pvc mika perde
fermuarlı şeffaf kapı

Pvc Mika Nedir?

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf branda mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır. Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır. Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Firmamızın tedarik ağında bulunan şeffaf branda çeşitli ürün özelliklerinde olup Avrupa’nın önde gelen fabrikalarının üretim fazlası, satış iptalleri, üretim hataları (Avrupa Standartlarına göre), çarpık ölçü, raf ömrünü doldurmuş, yılsonu stok temizliği sonrası bitirilmeye çalışılan, ürün dizayn sezon değişikliğine uğramış, iflas malları gibi ürünlerin; piyasadaki rekabetçi fiyatlara siz değerli müşterilerimiz için siparişiniz üzerine profesyonel ekibimiz ile ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda bu ürünü dönem dönem stoklarımızda da bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

fermuarli seffaf kapi
fermuarlı şeffaf kapı

Fermuarlı Şeffaf Kapı Fiyatları

Fermuarlı Şeffaf Kapı fiyatları ile balkon kapama, kış bahçenizi soğuk havadan korunmak için ideal bir yapıya sahip olan şeffaf branda mika naylon sistemi, otomatik şeffaf perde sistemi gibi alanlarda cafe bahçesi,restoran bahçesi gibi alanlara estetik ve şık bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Bu mika kumaşları montajlamak için bir branda firmadan yardım alırsanız daha yararlı olur.

Şeffaf branda mika kumaşlar taiwan malıdır. Çin malı şeffaf ürün satmamaktayız.

Firmamızdan numune talep edebilir yada ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Çok amaçlı kullanılabilen, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir uygulama işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir.

Genelde mekanların dış tarafında kalan uzantılarında yada sonradan çıkma olarak yapılan yağmur, kar ve rüzgar gibi doğal etkenlerden koruyan ve hammaddesi mika ve polyester olan şeffaf bir kapalı uygulamadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?