trende

Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2023

22.09.2022
584
Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2023

kış bahçesi branda m2 fiyatları 2023 Branda, açık alanlarda belirlenen bölgesi yağmur, kar, güneş gibi olumsuz hava şartlarından koruyan kumaş ya da bezden üretilmiş örtüdür. Şeffaf store olarak da bilinir. Şeffaf branda, yüzeyi nedeniyle yılın her mevsimi kullanılabilen saydam kapama özelliğine sahip çadır sistemidir. Hızlıca kurulup, kolaylıkla toplanma özelliği vardır. İzmir Mega Tente Sistemlerinin bir diğer uzmanlık alanı da şeffaf brandadır. Firmamızda bulunan son model teknolojik cihazlar ve tecrübeli ustalar sayesinde şeffaf branda üretimi titizlikle yapılmaktadır.

Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2023

Brandanın ölçüsü, yapılacak alanın ölçüsü, kumaş, model ve kullanılacak aksamlar nedeniyle şeffaf branda fiyatında değişiklikler olabiliyor. Şeffaf branda yaptırmak konusunda kararsız kaldıysanız, web sitemiz de yer alan modelleri inceleyebilir, mağazamıza gelerek daha önce yaptığımız projeler konusunda bilgi alabilirsiniz. Dört dörtlük kaliteli ürünlerimizden faydalanmak için ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şeffaf branda fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için, firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2023 Özellikleri

Kış Bahçesi Branda m2 Fiyatları 2023 Şeffaf branda ve panel sistem desteği ile birlikte oluşturulan bu yapılanmaların en büyük özelliği, kış aylarında kullanımı kolay hale getiriyor olması ve açık alan olarak resmi belgelerde yer alıyor olmasıdır. Brandaları hafif kaldırdığınızda ya da tente sistemlerini açık hale getirdiğinizde

müşterileriniz bu alanlarda sigaralarını içebiliyor ve genellikle sigara içen insanlar da bu alanlarda vakit geçirmeyi tercih ediyor. İşletmelerin en büyük yardımcısı olmayı başaran bu özel ürünlerin fiyatları biraz yüksek ancak

kis bahcesi branda m2 fiyatlari 2023

getirisi çok fazla, bu yüzden yapacağınız masrafların karşılığını da her şekilde alacağınızı belirtmekte fayda var. Şeffaf branda ne yazık ki tek başına çok da kullanışlı bir ürün değil ancak dilerseniz reklam çalışmalarında ya da kış aylarında bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Şeffaf brandaların en büyük özelliği, görsel anlamda mekanlarınıza katkı sağlıyor olmasıdır ve bunun yanı sıra daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı bir yapıya sahip oluşudur. Hiçbir şekilde yıpranma ya da zedelenme gibi ir sorun ile sizleri karşı karşıya getirmez ve elbette düzenli olarak bakımlarını yaptığınızda takdirde. Bakımı da gayet basittir ve nemli bir bez ile üzerinden geçmeniz de yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?