trende

Şeffaf Branda Fiyatları 2024

18.03.2023
1.991
Şeffaf Branda Fiyatları 2024

Şeffaf Branda Fiyatları 2024 pvc mika veya asetat ile anılan şeffaf saydam brandamız ile uzun ömürlü kullanım ile kış bahçeleri üretiyoruz.

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

Şeffaf Branda Kış bahçesi

Şeffaf branda nedir: Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır. Şeffaf branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve soğuktan korunun.

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda cam gibi yüzeye sahip ve kalınlığını dilediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz bir mika sistemine sahip olmak ister miydiniz?

Şeffaf branda fiyatları için linki tıklayınız. Şeffaf kaplama ve kamelya sistemlerini ücretsiz keşif yapmaktayız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Şeffaf Branda Mika Nerede Kullanıma Uygun ?

Şeffaf mika ile balkon kapama,otomatik şeffaf perde sistemi gibi alanlarda cafe bahçesi,restoran bahçesi gibi alanlara estetik ve şık bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Bu mika kumaşları montajlamak için bir brandacı firmadan yardım alırsanız daha yararlı olur.

Şeffaf branda mika kumaşlar taiwan malıdır. Çin malı şeffaf ürün satmamaktayız.

Firmamızdan numune talep edebilir yada ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Şeffaf Mika Kamelya Fermuarlı Sistem

Kamelyanın etrafını kapatmak  mı istiyorsunuz ?

Fermuarlı sistem sayesinde dilediğiniz zaman branda kısmını kaldırabilir yada indirebilirsiniz. Kaliteli şeffaf mika cam gibi görünüme sahiptir. Şeffaf kısımdan yada polyester branda kısmından pencere açılabilir.

Şeffaf m2 Fiyatlarında % 30 İndirim

Sezona özel m2 fiyatımız 0,60 mm şeffaf mika 218 lira+kdv Ham m2 fiyatıdır.

0,80 mm mika  şeffaf m2 fiyatı 221 lira +kdv

1 mm şeffaf mika pvc m2 fiyatı 226 lira + kdv 

Fiyatlarımız İstanbul için belirlenen fiyatlardır.

Otomatik Şeffaf Brandalar

Otomatik şeffaf mika branda sistemi kumandalı ve motorlu sistem perde ve kapı sistemi olarak kullanılabilen bu sistem son günlerde sıklıkla kullanılmaya başlanmış ve popülerliği artmıştır.

Şeffaf Kış Bahçesi Nasıl Yapılır ?

Şeffaf branda mika kullanılarak genellikle yapılmaktadır. Tabi ki bunu polyester branda kullanarak da yaptırabilirsiniz…

Şeffaf branda mika görsellik bakımından vaz geçilmezdir.

Şeffaf kış bahçesi imalatı yapılırken ilk olarak alan ölçümü yapılır. Metrekare ölçüsüne göre net yapılır. Demir aksamı kesilir ve montajlanır. Demir iskelet oluşturulur ve iskelet çıkartılır.

İskelet çıkarılması sonucu ölçülere göre kesilen ve yapıştırılan brandalar iskelete çakılır. Pencere çırt ve açılır kapanır fermuarlı branda sistemi eklenir ve ürün hazır hale gelir.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Nazim İlhan dedi ki:

    Bize Malatya ilinde 12 metreyle 10 metre lokanta bahçesine şeffaf branda lazım fiyat verebilir misiniz montaj nakliye dahil

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?