trende

Stor Şeffaf branda

17.09.2022
617
Stor Şeffaf branda

Stor Şeffaf branda sistemlerimiz istenirse manuel çevirmeli veya motor takılarak otomatik sistemlere dönüştürülmektedir.

Şeffaf Kamelya Nedir?

Şeffaf kamelyalar bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Mevsim Çadır olarak kamelyanızı şeffaf kamelya haline getiriyor ve kamelyanızı kışın soğuktan kardan veya olumsuz hava koşullarından koruyoruz.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan şeffaf kamelya, özellikle birçok işletme için kış aylarında olumsuz hava şartlarına karşı önemle kullanılan ürünler arasındadır. Yaz aylarında da yine güneşin olumsuz etkilerinden koruyucu özelliği ile dikkat çeken şeffaf kamelya çeşitleri, aynı zamanda dekoratif bir görüntü sunmasıyla daha fazla yerde kullanım im…

stor seffaf branda

Stor Şeffaf Branda Fiyatları

Stor Şeffaf branda fiyatları metre kare üzerinden hesaplandığı gibi birde güncel dolar kuru üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Akay tente her zaman uygun fiyat garantisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

ŞEFFAF STORE

Genellikle cafe ve restaurantlar da tercih edilmektedir. Şeffaf branda ile  iç mekandan dışarıdaki manzarayı seyretmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca yağmurlu havalarda mekanlarınıza su girmesini de engeller. Böylelikle korunaklı bir ortam oluşturur. Mekan sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği şeffaf store bakımı ve temizliği oldukça kolaydır.Uzun ömürlüdür. Kolay açılabilir ve kapanabilir özelliği ile size zaman kazandırır. Daha fazla bilgi almak ve diğer tente sistemlerimizi öğrenmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Stor Şeffaf branda ve Şeffaf Branda Aynı Mıdır?

şeffaf branda modellerinin iç ve dış yüzeyi mika, naylon ve kalın kumaşlarından meydana gelmektedir. Mekânları güneş, toz ve yağmurdan koruma amacı ile üretilen bu branda çeşidi, aynı zamanda iç mekânın görünmesini sağladığı için de tercih edilmektedir. Genellikle restoran, şarküteri, manav, giyim dükkânları ve kafeler tarafından kullanılan şeffaf branda modelleri, kurulum kolaylığı sağlamaları ve kullanışlı olmaları nedeniyle giderek daha da popüler hale gelmektedir.

Şeffaf fermuarlı balkon  kapama   branda ile mekanlarınızın havasını değiştirecek ve şık bir görünüme kavuşacaksınız. Şeffaf branda fermuarlı  çiftt taraflı acılıp kapana bıle  ve özel saydam kapama özelliği olan

branda modelidir ve her mevsim rahatça kullanılabilmektedir. Şeffaf fermuarlı branda dış yüzeyi ve  iç yüzeyi mika branda denilen aynı zamanda  PVC branda olarak da geçen kalın branda kumaşı ile kaplanmaktadır.

Kullanılan ortamı yağmurdan, soguktan korumaktadır ve branda kumaşının kalın olması itibariyle soğuk havaları kestiği için kışın mekanların en çok tercih edilen branda modelidir.  Şeffaf branda  adından anlaşılacağı gibi, şeffaf kaplama olduğu için mekanda içeriyi ve dışarıyı gösteren duvara benzemektedir. Yazın kafe ve restoran gibi mekanlarda  iç ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk veya yağışlı geçtiği mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf fermuarlı branda ile dışarıda kalan mekanlar kapatılarak, dış mekanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır. AKAY Tente olarak yılların verdiği deneyimle mekanlarınıza şıklık katıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?