trende

Tente Fiyatları 2023

16.03.2023
359
Tente Fiyatları 2023

Tente fiyatları için en uygun fiyat politikasını uygulayarak siz değerli müşterilerimize ekonomik ve yüksek kaliteli ürünlerimizi sunmaya önem veriyoruz. Konforlu, ekonomik ve kullanışlı tente modellerimiz , Akay Tente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor. Gölge ve cam pergola sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2023 yılından bu yana Şanlıurfa’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.
Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente ve pergola sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seçkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

Akay Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

  • Motorlu tente
  • Bioklimatik pergola 
  • Katlanır tente
  • Kış bahçesi 
  • Tente sistemleri
  • Otomatik tente
  • Pergola tente sistemleri
  • Mafsallı tente
  • Sabit dekoratif tente
tente fiyatlari

Tente Branda Fiyatları

Branda Çadırı ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depo Çadırlarımız Samanlık,Ardiye,Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Cme çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Depo Branda Çadır alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir.

Depo Branda Çadırı Ürün metre ve metrekare fiyatları konusunda bilgi almak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yada iletişim sayfamızdaki numaramız dan bilgi alınız.

Tente Fiyatları 2023

Tente Fiyatları 2023 güncel fiyat listesi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?