trende

Kızıltepe Şeffaf Branda Tente Çadır

22.09.2022
573
Kızıltepe Şeffaf Branda Tente Çadır

Kızıltepe şeffaf branda tente çadır branda üretici fabrika olarak Midyat dahil tüm Mardin ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kızıltepe Körüktü Tente

Körüklü tente; körük fonksiyonu sayesinde istendiğinde açılıp kapanması ile oldukça kullanışlıdır. Körüklü tente modeli; dükkan, cam önü, balkon, kapı girişleri gibi yerlere konsept itibarıyla şık bir görsellik sağlamakla beraber, mekanı güneş ve yağmurdan korumaktadır.

Metal aksamı komple alüminyumdan olan körüklü tentenin paslanma sorunu ortadan kaldırılmıştır. Körüklü tentede, kullanılan alüminyum profiller üzerine kanal yaparak bu kanala sert plastikten malzeme gizlenmiştir. Bu malzemenin kullanım amacı; zamana ve hava şartlarına karşı dayanıklılığı arttırmak ve akrilik kumaşın tente iskeleti üzerine bütünleştirilmesidir.

kiziltepe seffaf branda
kızıltepe şeffaf branda

Kızıltepe Şeffaf Branda Sistemleri

Kış bahçesi Şeffaf branda sistemlerini bir kaç değişik şekli bulunmaktadır. Sabit çatı ve cam duvarlardan oluşabileceği gibi her aksamı hareketli kısımlardan da oluşabilir. 

Örneğin; çatı kısmı şıngıl çatı ile sabit bir çatının yanı sıra tente veya branda uygulaması ile de açılır kapanır bir sistem özelliği kazandırılabilir. Sistemi tamamen kendimize ait olan bu raylı sistemler ile bahçenizi kış mevsiminde de kullanmanızı sağlar. 

Bütün kısımlarını açıp tekrar bir açık bahçe olarak ta kullanabilirsiniz. Şeffaf Kapama, şirketimiz bünyesinde imalatından montajına kadar profesyonel ve bilgili çalışanlarımız ile imal edilmektedir. Kış Bahçesi adı ile de kendisine sektörde yer bulmuştur.

Kızıltepe Pergola Sistemleri

Pergola Tente Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır ve kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir tente sistemidir. Dört mevsim mekânı kullanma imkânı sağlar. Tente ve branda şüphesiz ki bahçe veya işyeri önlerinin en etkili ve dekoratif koruma aracıdır.

Çeşit çeşit, renk renk özel yapım raylı tente ve brandalar ile yağmurdan ve güneşten korunmanın yanı sıra şıklığı ve güzelliği ile müşterilerinizin dikkatini çekecektir.

Özel alüminyum pergola kesitli taşıyıcı konstrüksiyonu ve ithal blackout kumaşı ile tüm iklim şartlarına dayanıklı üründür. Uzaktan kumandalı motoru ile kumaş raylarda katlanarak açılıp kapanır.

Mafsallı Tente Modelleri

Kızıltepe Şeffaf Branda olarakl Sizin isteğinize göre ürettiğimiz tentelerimizde isterseniz klasik isterseniz de motorlu üretim yapıyoruz. Hatta bu tentelere dilerseniz rüzgar ya da güneş sensörü de ekleyebiliriz. Bu sayede tentelerin açılıp kapanmasıyla uğraşmanıza gerek kalmaz. Kafenizin üzerini kapatmada kullandığınız tenteniz rüzgar veyahut güneş çıktığında sensörü sayesinde otomatik olarak durumu algılayarak kapanır veya açılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?