trende

Fabrika Sigara İçme Alanları Oluşturma

17.09.2022
235
Fabrika Sigara İçme Alanları Oluşturma

Şeffaf branda ile ekonomik model olarak ürettiğimiz dinlenme, mola, veya çay içme alanlarını ekonomik fiyatlara fabrika işetme gibi alanlara kuruyoruz.

Bizi Arayın İşletmenizde Fabrika Dinlenme Alanları Oluşturalım.

Şeffaf Branda ile işletmenize en uygun ölçülerde dinlenme mola gibi alanlar oluşturuyoruz bizi arayın size yardımcı olalım.

Şeffaf Branda Sistemleri

Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Kış Bahçesi şeffaf yaptırarak bahçe ve teraslarınızın ister işyerlerinizin ister cafenizin bahçesini yılın sadece belli ayında değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabılme keyfını yaşaya bilirsiniz

Üst kısımları sabit olarak üretilen bu sistemin kenar kısımları fermuarlı olup istendiğinde kolaylıkla toplanabilmektedir. kış bahçenin Kenar kısımları kapattığınızda mekanınızı kışın yağmurdan ve soğuktan koruyabilir, klima ve ısıtıcılarla ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplamalı Kış Bahçeleri yağmura dayanıklı bahçe ve balkon kılıf, minder, tente ve diğer aksesuarlar. balkonlarda, bahçe ve teras katlarda, Cafe, Restaurant ve işyerlerinde kullanılmaktadır

Kamelya brandası

Kamelya brandası, ile ilgili senelerin verdiği tecrübeyle ve uzman kadrosu ile çiçek branda müşterilerine  en iyi hizmeti sunmaktadır. Kamelya brandasında  üstün kaliteli saydam mika branda kullanılmaktadır. Sistem de  dahil olmak üzere kamelya brandaları kendi imalatımız olup, yerinde  montajını gerçekleştirmekteyiz.

Kamelya brandası

Kamelya brandası, yaz veya kış aylarında  bahçelerinizin vazgeçilmezi olur. İster yazın rahat bir gölgede oturma olanağı sağlar, ister kışın yağmur ve kardan savunarak oturma alanları oluşturur. Kamelya brandalarının renk ve desen modelleri oldukça fazladır ve müşteri seçimine bırakılmıştır. Kamelya brandası yalnızca çatısı kapalı olmakla beraber, çevresi da  branda ile kapatılarak soğuk havalardan korunaklı hale getirilebilir. Kamelya brandalarında  kullanılan kaliteli kumaş sayesinde  uzun yıllar  kullanılabilir.

fabrika sigara icme alanlari olusturma
şeffaf branda

Fabrika Ara Bölme Fiyatları

Fabrikalar veya atölyeler bazen iş bölümü yapmak veya aynı alanda birçok işi yapmamak için bağımsız alanlara ve bölümlere ihtiyaç duyarlar. İşte tam burda , uygun maliyet ve kısa zamanda yapılabilecek branda ortaya çıkar.

Fabrika brandası,uzun ömürlüdür. Dışarda olmadığı ve güneş görmediği için de kolay kolay solmaz. m2 ağırlığı 650 gr dan başlar 900 gr kadar imalatı yapılır.

Fabrika bölme kapıları imalathaneler gibi geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılan sistemlerdir. Raylı, sürgülü ya da perde sistemi gibi farklı yapılar kullanılarak branda malzemesinden veya şeffaf PVC malzemeden üretilmektedir.

Daha çok soğuk hava depolarında kullanılmakla birlikte aslında bölünmek istenen her türlü endüstriyel alanda kullanımı uygundur. Bahsedilen bölme sistemleri duvarla bölmeye kıyasla çalışma alanlarında pek çok avantaj sağlamaktadır. Fabrika Sigara İçme Alanları Oluşturma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?